top of page
Image by Glen Carrie

FACEBOOK REKLAMLARI

Gerçek Takipçi ve Müşterilerinize Ulaşın

Facebook sponsorlu reklam hizmetimizle marka kimliğinizi ve bilinirliğinizi güçlendirin. Facebook'ta dolaşan müşteri kitlenizi elden kaçırmayın. Yaratıcı stratejilerimizi birleştirip muhteşem bir sonuç elde etmek için sizinle birlikte çalışıyoruz.

FACEBOOK'TA REKLAM VEREREK ;

Image by Joshua Hoehne

Facebook kullanıcılarının ;

Anasayfasında görünürsünüz.

Image by Austin Distel

Facebook uygulamalarında ;

'Sponsorlu gönderi' olarak önplana çıkarsınız

Image by John Schnobrich

Müşteri portföyünüzde;

Artış sağlayarak ürün veya hizmetlerinizden daha fazla gelir elde edersiniz.

Neden Facebook'ta Reklam Vermelisiniz?

Facebook'ta aylık 2 milyar aktif kullanıcıya hitap eden Facebook reklamlarının işletmenizi büyütmenize yardımcı olacak en iyi çözüm olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. İster sosyal medyayı yeni kullanmaya başlayan ister büyümek için yeni yollar arayan bir işletme olun, aşağıdaki listede Facebook reklamlarının işletmeler için neden akıllı bir seçim olduğuna dair birçok neden özetlenmektedir.

Image by Hakan Nural

FACEBOOK REKLAM İŞLEMLERİNİZDE İŞLEM ADIMLARI

Sayfa Reklam ön Hazırlık

BAŞLANGIÇ AŞAMASI

Bizimle çalışmaya başladığınız anda, yoksa Facebook sayfanızı oluştururuz; halihazırda bir sayfanız mevcutsa öncelikle bizi 'Sayfa Yöneticisi' olarak yetkilendirmenizi rica eder, bu işlem süresince bizimle herhangi bir şifre paylaşımı istemeyiz.

Sayfa Düzenlemesi

GİRİŞ AŞAMASI

Reklamdan önce Facebook sayfanızı inceler, nasıl daha dikkat çekici görsel ve özellikler eklenebilir, bunu değerlendiririz. Gerekli görsel ve özellikleri yeniledikten sonra paylaşım ve reklamlarımıza hazır hale geliriz.

Hedef kitle ve etiket çalışması

GELİŞME AŞAMASI

Hitap etmek istediğiniz; müşteri kitlesi, yaş grubu, sektörel alan ve çağrışımlar, ürün ve hizmetlerin içeriği, reklam yayınlanmasını istediğiniz bölge, demografik bilgiler taleplerinizi toplarız. Artık en uygun ve en verimli bir biçimde FACEBOOK BUSİNESS MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ İLE BAĞLANTILI BİR ŞEKiLDE reklam adımlarına hazırız.

Aylık istatistik raporları

SONUÇ AŞAMASI

Her ay tarafınıza düzenli istatistik ve raporlar vererek ulaştığımız kitle ve çevre hakkında size bilgiler veririz. Ayrıca haftalık takip prgramımız çerçevesinde sizden de haftalık müşteri geri dönüşleri ile alakalı bilgiler alarak, maksimum verim için maksimum takip ve iletişim gerçekleştiririz.

Ücretlendirme

EMEK KARŞILIĞI AŞAMASI :)

Facebook reklam bütçenize göre erişim sağlamaktadır. Ayıracağınız bütçeye göre erişilen kişi sayısı ortalama olarak belirlenir. Bu noktada biz ayırdığınız bütçeye göre en üst seviyede verim alırız. Bu yüzden sabit bir rakam yerine %20 komisyon alarak, reklam yönetiminizi gerçekleştiririz. Bu çalışmalarda verimli bir hizmet için minimum aylık tutar 1000 ₺'dir olmalıdır

bottom of page