top of page
Image by Campaign Creators

GOOGLE YÖNETİMİ VE REKLAMLARI

Web siteniz aynı, erişiminiz daha fazla olacak...

Google SEO  çalışmaları sayesinde ,artık artık web siteniz arama motorları tarafından çok daha görünür, okunur ve sevilir hale gelecek! Web siteniz veya sosyal medya sayfalarını, Google ve diğer sitelerde önplana çıkacak!.

Image by Stephen Dawson

SEO Nedir?

HEP İŞİTİLEN AMA TAM OLARAK ANLAŞILMAYAN 'GOOGLE SEO' KAVRAMINI SİZLER İÇİN TANIMLADIK...

SEO, arama motoru sonuçlarında, bir web sitesinin sıralamasını iyileştirerek, ziyaretçi sayısını ve kalitesini arttırmaya yönelik yapılan çalışmalardır. Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmekte olan SEO, dijital pazarlamanın genişlemesiyle birlikte kompleks bir yapıya bürünmüş ve kendi dilini oluşturmuştur.
2021 yılında, web sitenizin kazancını arttıracak tüm çalışmaları tamamladık ve profesyonel ekibimizle birlikte, talepleriniz doğrultusunda, çalışmalarınızda sizlerle birlikte olmaya karar verdik.
Google, web sitelerinin sıralamasını 200’den fazla kritere göre belirlemektedir. Bahsedilen bu kriterler Google tarafından sürekli güncellenmektedir. Bu nedenle Arama Motoru Optimizasyonu hem bir süreç hem de sürekli takip edilmesi gereken çalışmalar bütününü ifade eder.
SEM (Search Engine Marketing) yani arama motoru pazarlamacılığı son zamanların en çok kazanç sağlayan detayı olmakla birlikte Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarının önemine de ışık tutmuştur.
Google’da arama yapan kişilerin işletmenizi bulmasını istiyorsanız Arama Motoru Optimizasyonu önemlidir. İş stratejiniz potansiyel müşterilerinizi dijital ortamda çekmeye bağlıysa Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları kesinlikle gereklidir.
Çünkü, web siteniz, arama motorlarında ilk sayfada değilse organik trafik alması yok denecek kadar az olacaktır. Bu da geniş pazar ağında ideal müşterilerinizi yakalamak adına son derece önemlidir.
Sitenizin arama motorlarına uyumlu hale getirilerek daha iyi bir sıralama elde etmesi ve hedef kullanıcıya ulaşması, kazanç sağlama açısından büyük bir önem taşır. 
Arama Motorunda yükselme çalışmaları için mükemmel analitik beceriler ve hedeflenmiş, ilginç ve ilgi çekici içerik oluşturma yeteneği gerekmektedir. Bir Djital Pazarlama uzmanı kesinlikle belirtilen yetkinliklere ulaşmış olmalıdır.
Piyasada çok fazla Dijital Pazarlama kursu ve dersleri sunduğunu belirten, SEO danışmanı olan kişiler de olsa mutlaka destek alınacak kişi ve kurum araştırılmalıdır ve referanslar incelenmelidir.
Sizler için oluşturduğumuz SEO rehberi başlıklarını inceleyerek web siteniz için etkileyici bir Google puanı elde edebilir, web sitenizi üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Google Yönetimi: Liste

GOOGLE ADS - REKLAMLARI

SEO, arama motoru sonuçlarında, bir web sitesinin sıralamasını iyileştirerek, ziyaretçi sayısını ve kalitesini arttırmaya yönelik yapılan çalışmalardır.

Google'da üst sıralara çık

SEO Paketleri

SEO Danışmanlığı

Site Hızlandırma Hizmetleri

Gerçekler ve Rakamlar

3,5 milyar

Google'da günde yapılan arama sayısı

% 72 oran

Masaüstü arama trafiğinin %72'si Google kaynaklı

75
bin

Google'de saniyede yapılan arama sayısı

bottom of page