top of page
Image by Dominik Dancs

INSTAGRAM REKLAMLARI

Aynı Reklam Bütçenizle Daha Fazla Müşteri Geri Dönüşü Alıyoruz...

Instagram hedef kitle ve reklam hizmetimiz kapsamında yaratıcı ekibimiz markanızı anlamak için zaman ayırır ve marka mesajını hedef kitlenize aktarmanın en etkili yolunu bulur. Stratejiden uygulamaya kadar aradığınız tüm cevaplar bizde.

Neden Instagram'da Reklam Vermelisiniz?

Instagram'da aylık 2 milyar üzeri kullanıcı olmasının yanı sıra, günlük 500 milyon aktif kullanıcı vardır. Hatta öyle ki sabah uyanır uyanmaz ,telefonlarda ilk sarılan uygulama olan platformların en başlarındadır. Kişi ve firmaların kendilerini daha iyi ifade ederek ,daha fazla kitleye ulaşarak marka bilinirliği ve kazançların artışı için en etkili sosyal medya mecralarından biridir.

INSTAGRAM'DA REKLAM VEREREK ;

Image by Nathana Rebouças

Akış ve hikayelerde

Kitlenizin anasayfasına düşersiniz

Image by Georgia de Lotz

Ulaşmak istediğiniz kategoride

'Sponsorlu gönderi' olarak önplana çıkarsınız

Image by Magnus Andersson

Müşteri portföyünüzde;

Artış sağlayarak ürün veya hizmetlerinizden daha fazla gelir elde edersiniz.

Image by Georgia de Lotz

INSTAGRAM REKLAM İŞLEMLERİNİZDE İŞLEM ADIMLARI

Sayfa Reklam ön Hazırlık

BAŞLANGIÇ AŞAMASI

Bizimle çalışmaya başladığınız anda, yoksa Instagram sayfanızı oluştururuz; halihazırda bir sayfanız mevcutsa ilk işlemler için instagam şifrenizle giriş yapıp ,reklam hesabına sayfanızı tanımlarız. Bu yetkilendirmeden sonra dilerseniz tekrar şifrenizi değiştirebilirsiniz.
    

Sayfa Düzenlemesi

GİRİŞ AŞAMASI

Reklamdan önce Instagram sayfanızı inceler, info ve üstbilgi kısımlarında dikkat çekici düzenlemeler yaparız. Sayfanızda daha dikkat çekici görsel ve özellikler eklenebilir, bunu değerlendiririz. Gerekli görsel ve özellikleri yeniledikten sonra paylaşım ve reklamlarımıza hazır hale geliriz.

Hedef kitle ve etiket çalışması

GELİŞME AŞAMASI

Hitap etmek istediğiniz; müşteri kitlesi, yaş grubu, sektörel alan ve çağrışımlar, ürün ve hizmetlerin içeriği, reklam yayınlanmasını istediğiniz bölge, demografik bilgiler taleplerinizi toplarız. Artık en uygun ve en verimli bir biçimde Instagram için FACEBOOK BUSİNESS MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ İLE BAĞLANTILI BİR ŞEKiLDE reklam adımlarına hazırız.

Aylık istatistik raporları

SONUÇ AŞAMASI

Her ay tarafınıza düzenli istatistik ve raporlar vererek ulaştığımız kitle ve çevre hakkında size bilgiler veririz. Ayrıca haftalık takip prgramımız çerçevesinde sizden de haftalık müşteri geri dönüşleri ile alakalı bilgiler alarak, maksimum verim için maksimum takip ve iletişim gerçekleştiririz.

Ücretlendirme

EMEK KARŞILIĞI AŞAMASI :)

Facebook altyapısına bağlı Instagram, reklam bütçenize göre erişim sağlamaktadır. Ayıracağınız bütçeye göre erişilen kişi sayısı ortalama olarak belirlenir. Bu noktada biz ayırdığınız bütçeye göre en üst seviyede verim alırız. Bu yüzden sabit bir rakam yerine %20 komisyon alarak, reklam yönetiminizi gerçekleştiririz. Bu çalışmalarda verimli bir hizmet için minimum aylık tutar 1000 ₺'dir olmalıdır

bottom of page