top of page
SEO Paketleri: Müşteriler

GOOGLE ADS - REKLAMLARI

SEO, arama motoru sonuçlarında, bir web sitesinin sıralamasını iyileştirerek, ziyaretçi sayısını ve kalitesini arttırmaya yönelik yapılan çalışmalardır.

Google'da üst sıralara çıkma

SEO Paketleri 📌

SEO Danışmanlığı

Site içi SEO hizmetleri

Sık Sorulan Sorular

Genel Bilgi

SEO Paketleri Nedir?

SEO paketleri, web sitelerinin Google veya diğer arama motorlarında sıralamalarının iyileştirilmesi için yapılması gereken çalışmaların yer aldığı bütüncül paketlerdir. Arama motoru optimizasyonu kapsamında , profesyonel ekibimizle birlikte yıllardır müşterilerimize çalışmalar ve paketler sunmaktayız. Bu süreçte siz değerli müşterilerimizle beraber olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizler için özel olarak hazırladığımız, her ihtiyacınıza uygun SEO paketleri ile web sitelerinizin sıralamasını yükseltecek ve ilk sayfada kalmasını sağlayabileceksiniz.

SEO Paketleri Hangi Çalışmaları İçeriyor?

SEO Paketleri Hangi Çalışmaları İçeriyor?

Yanıtınızı buraya yazın. Kibar bir dil kullanın. Açık ve net olmaya, yazılı ve görsel örnekler vermeye çalışın. Yazdıklarınıza göz atın: Eğer siteyi ilk kez ziyaret ediyor olsaydınız kendi yanıtınızı anlar mıydınız?

Yalnızca start-up'larla ve yeni şirketlerle mi çalışıyorsunuz, yoksa daha eski ve köklü işletmelere de yardımcı olabilir misiniz?

SEO hizmet paketleri çalışmaları paketten pakete göre değişmekle beraber genel olarak sitenize ihtiyacınız olan her detayı içerisinde barındırmaktadır. Sizler de ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz SEO paket çalışmasını tercih edebilir veya hangi paketin daha uygun olduğu ile ilgili uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
Çalışmalarımızınz tüm detaylarını paket seçenekleri üzerinden eksiksiz olarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca Paketlerimizin içerdiği kaliteli çalışmalardan öne çıkanlarını aşağıdaki maddeler üzerinden inceleyebilirsiniz.

Anahtar Kelime Hedefleme

Web sitenizin hedefine uygun olarak, sitenizi sıralamada üst sıraya taşıyacak hedef anahtar kelimenin belirlenmesi çalışması büyük bir titizlikle gerçekleştirilir.

Sektör ve Rakip Analizi

Bulunduğunuz sektör ve rakipleriniz incelenir. Burada yapılan analizler SEO çalışmalarının temelini oluşturur. Temeli sağlam olan çalışmalar da etkili sonuçlar verir.

Blog İçerik Önerileri

Sektörünüzle alakalı üst sıralarda çıkabileceğiniz blog içerik önerileri sunulur. İçerik araştırmaları yapılarak sitenize maksimum faydayı sağlayacak içerikler tespit edilir.

Anti-SEO Analizi

Sitenize gelen tüm bağlantılar kontrol edilerek spam veya sitenizi olumsuz etkileyecek, sektörünüz dışındaki tüm Backlinklerin tespiti yapılmaktadır.

Raporlama

Paketlere göre değişmekle beraber, web siteniz için yapılan çalışmalar, haftalık veya aylık olarak tarafınıza raporlanır. Tüm raporlar şeffaf ve anlaşılır bir şekilde size sunulur.

Meta Analizleri

Meta tag etiketlerinizin doğru oluşturulması ile arama motoru botlarının sayfanızı taramalarında kolaylık sağlanır. Uzman analizleri ile metalarınız eksiksiz hale getirilir.

Anti-SEO Analizi

Sitenizde yer alan zararlı bağlantılar, Google botları tarafından sitenizin spam olarak algılanmasına yol açar. Bu nedenle zararlı bağlantıları tespit ederek bunların reddetme işlemini gerçekleştirmek, sıralamanızın olumsuz etkilenmemesi açısından büyük bir önem taşır.

UX Önerileri

Kullanıcı deneyimlerini iyileştirmek ve organik trafiğinizin artması amacıyla UX önerileri, sitenize özel yapılan analizler sonucunda tarafınıza raporlanır.

Backlink

Sitenize, sektörünüzle alakalı kaliteli geri bağlantılar sağlanacaktır. Bu link inşa süreci ile arama motorlarında sitenizin değerini arttırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirilir.
alı kaliteli geri bağlantılar sağlanacaktır. Bu link inşa süreci ile arama motorlarında sitenizin değerini arttırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirilir.

Site Hız Analizi

Site hızı UX diye belirtilen kullanıcı deneyimini etkileyen en önemli etkenlerden biridir. Site hız analizi birlikte, kullanıcı deneyimini etkileyen tüm detaylar kontrol altında tutulup takip edilecektir.

Image by Campaign Creators

GOOGLE YÖNETİMİ VE REKLAMLARI

Web siteniz aynı, erişiminiz daha fazla olacak...

Google SEO  çalışmaları sayesinde ,artık artık web siteniz arama motorları tarafından çok daha görünür, okunur ve sevilir hale gelecek! Web siteniz veya sosyal medya sayfalarını, Google ve diğer sitelerde önplana çıkacak!.

bottom of page