top of page
Çapa 2
Çapa 2
Image by Campaign Creators

GOOGLE YÖNETİMİ VE REKLAMLARI

Web siteniz aynı, erişiminiz daha fazla olacak...

Google SEO  çalışmaları sayesinde ,artık artık web siteniz arama motorları tarafından çok daha görünür, okunur ve sevilir hale gelecek! Web siteniz veya sosyal medya sayfalarını, Google ve diğer sitelerde önplana çıkacak!.

Çapa 1

GOOGLE ADS - REKLAMLARI

SEO, arama motoru sonuçlarında, bir web sitesinin sıralamasını iyileştirerek, ziyaretçi sayısını ve kalitesini arttırmaya yönelik yapılan çalışmalardır.

Google'da üst sıralara çıkma

SEO Paketleri

SEO          Danışmanlığı

Site İçi SEO Hizmetleri📌

Site İçi SEO Hizmeti

Artık web siteniz arama motorları tarafından çok daha görünür, okunur ve sevilir hale gelecek!

Normal Gönderim (1 - 5 Gün)

Site İçi SEO Hizmeti Nedir?

Site içi SEO hizmeti, web sitenizin daha yüksek sıralama ve daha alakalı kelimelerden yükselmesi için yapılan iç SEO çalışmalarıdır. Site içi SEO hem arama motorları için hem de internet kullanıcıları için yapılır. Özellikle kullanıcıya site içerisinde en iyi deneyimi sunmak organik trafiği arttıran en önemli unsurdur.

Web sitelerinin Google veya diğer arama motorlarında sıralamalarını yükseltmek için yapılan SEO çalışmalarında, kullanıcı deneyiminin de olumlu olması için İç SEO çalışmaları yapılmaktadır. Yani, kullanıcıların sitedeki deneyimlerini olumlu etkilemek adına yapılan çalışmalar da hemen çıkma oranını düşürmeniz ve kazanç sağlamanız açısından büyük bir önem taşır. Bu durumda, SEO çalışmalarının önemli bir parçası olan İç SEO çalışmaları yalnızca arama motoru botlarını etkilemek için değil milyonlarca internet kullanıcısını etkilemek için de yapılır.

Web sitenizde kullanıcılara iyi bir deneyim sunmak sitenizin sıralamasını yüksek oranda etkileyecektir. İç SEO hizmeti sitenizin görsel, içerik ve site içi bağlantılarının optimize edilerek hedeflenen anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmaların bütünüdür. On-page SEO çalışmaları ile hedeflenen anahtar kelimelere yönelik sayfada gerekli optimizasyonlar yapılarak ilk sayfa hedeflenmektedir. İç SEO hizmetinin neleri kapsadığını aşağıdaki başlıklar üzerinden inceleyebilirsiniz.

SEO in Colorful Alphabets_edited.jpg

Program

24 Ocak 2024

SEO DANIŞMANLIĞI NEDİR?

SEO danışmanlığı, web sitenizin organik ziyaretçi sayısını arttırmaya yönelik yapılması gereken çalışmalar ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

NEDEN ALINMALI

Dijital pazarlamanın ve rekabetin yüksek olduğu arama motorlarında SEO optimizasyonunu tamamlayan ve uzmanından hizmet alan web site sahipleri her zaman rakiplerine göre bir adım önde olacaklardır.

ORGANİK TRAFİK ARTIŞI

SEO hizmetlerimizden yararlanarak kısa süre içerisinde organik trafik miktarlarınızda artış gözlemleyebilirsiniz.

HIZLI TESLİMAT

Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

BİLGİLENDİRME

Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

GÜVENLİ ÖDEME

Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

bottom of page