top of page
Makyaj Fotoğraf Çekimi

YOUTUBE REKLAMLARI

Yapacağımız çalışmalarla 'Reklamı Atla' Seçeneği Videonuzda Daha Az kullanılacak

YouTube reklam yaklaşımımız kuruluşunuza ihtiyaç duyduğunuz ek gücü sağlayacak. İster en baştan başlamamızı isteyin, ister yaratıcı vizyonunuz için danışmanlık yapmamızı, hiç fark etmez: En iyi sonuçları elde edebilmeniz için size destek olacağız.

Neden Youtube'da Reklam Vermelisiniz?

Aylık 2 milyar üzeri kullanıcı ! Bir günde izlenen video sayısı 5 milyar üzeri.. Ulaşabileceğimiz ve bilinirliğimizi artırabilmenin en büyük fırsatlarından biri diyebiliriz... Ayrıca günümüzde TV'lerden daha fazla izlenen bu platformda , Tv'lere nazaran çok daha düşük maliyetlere reklam vererek, Tv'lerden daha çok kitleye ulaşabileceğimiz bu platformda reklam vermenin nedeni pek de sorgulanamaz gibi...

YOUTUBE'DA REKLAM VEREREK ;

Image by Charles Deluvio

Çok izlenen videolar arasında

Sizin reklamınız çıkar

Image by Annie Spratt

Ulaşmak istediğiniz kategoride

Kat kat daha fazla bir kitleye ulaşırsınız

Image by CardMapr

Müşteri portföyünüzde;

Artış sağlayarak ürün veya hizmetlerinizden daha fazla gelir elde edersiniz.

Image by Rachit Tank

YOUTUBE REKLAM İŞLEMLERİNİZDE İŞLEM ADIMLARI

 Kanal Reklam ön Hazırlık

BAŞLANGIÇ AŞAMASI

Bizimle çalışmaya başladığınız anda, yoksa bir YouTube kanalı oluştururuz; halihazırda bir kanalınız mevcutsa giriş yapıp, sizinle organize bir şekilde hangi kesime hitap edeceğimizi ve kanal içeriği hakkında tecrübelerimizi paylaşırız.
    

Sayfa Düzenlemesi

GİRİŞ AŞAMASI

Reklamdan önce YouTube kanalınızı inceler, sayfanızda dikkat çekici düzenlemeler yaparız. Kanalınızda daha dikkat çekici görsel ve özellikler eklenebilir, bunu değerlendiririz. Halihazırda elinizde bulunan videolarınızı değerlendirir, yoksa sektörünüze uygun ne tarz videolar çekilmesi gerektiğini sizinle paylaşırız. Gerekli verilere ulaştığımız an düzenli ve dikkat çekici bir şekilde video reklamlarınızın altyapısını hazırlarız.

Hedef kitle ve etiket çalışması

GELİŞME AŞAMASI

Hitap etmek istediğiniz; müşteri kitlesi, yaş grubu, sektörel alan ve çağrışımlar, ürün ve hizmetlerin içeriği, reklam yayınlanmasını istediğiniz bölge, demografik bilgiler taleplerinizi toplarız. Artık en uygun ve en verimli bir biçimde video reklam adımlarına hazırız.

Aylık istatistik raporları

SONUÇ AŞAMASI

Her ay tarafınıza düzenli istatistik ve raporlar vererek ulaştığımız kitle ve çevre hakkında size bilgiler veririz. Ayrıca haftalık takip prgramımız çerçevesinde sizden de haftalık müşteri geri dönüşleri ile alakalı bilgiler alarak, maksimum verim için maksimum takip ve iletişim gerçekleştiririz.

Ücretlendirme

EMEK KARŞILIĞI AŞAMASI :)

Google altyapısına bağlı YouTube, reklam bütçenize göre erişim sağlamaktadır. Ayıracağınız bütçeye göre erişilen kişi sayısı ortalama olarak belirlenir. Bu noktada biz ayırdığınız bütçeye göre en üst seviyede verim alırız. Bu yüzden sabit bir rakam yerine %20 komisyon alarak, reklam yönetiminizi gerçekleştiririz. Bu çalışmalarda verimli bir hizmet için minimum aylık tutar 1000 ₺'dir olmalıdır.

bottom of page